Liptavia

Za značkou a názvom Liptavia stoja dvaja Liptáci. Dvaja nadšenci prírodnej kozmetiky, zdravého životného štýlu a liptovskej prírody. Úspešných slovenských výrobcov prírodnej kozmetiky dnes nie je málo a mnohí ponúkajú veľmi kvalitné produkty.

Prečo teda Liptavia? Po zistení, že na slovenský trh pribúda čím ďalej viac rôznych kozmetických výrobkov zo zahraničia, sme sa rozhodli prispieť svojou troškou do mlyna pôvodných slovenských produktov. Dlhoročné skúsenosti s prírodnou kozmetikou nás priviedli na vznešenú myšlienku vytvoriť značku, ktorá bude odrážať bohatstvo, čistotu a kvalitu prírodných zdrojov Liptova. Našim cieľom preto od začiatku je, dokázať, že kvalitná prírodná kozmetika sa dá vyrobiť z aktívnych látok získaných aj zo Slovenska a Liptova.

Značku Liptavia a jej ideu sme tvorili viac ako 2 roky. Produkty sme sami testovali a sme hrdí na to, že sme do nich pretavili všetky myšlienky, s ktorými sme do projektu vstupovali. Liptavia je značka s dušou a jedinečným poslaním.

Popri tvorbe výrobkov sme zároveň chceli celému svetu priblížiť krásy liptovského kraja, jeho kultúru, vôňu a bohatú históriu. Každá séria produktov preto obsahuje svoj špecifický QR kód, ktorý skrýva zaujímavé informácie o Liptove, jeho zvyklostiach a jedinečných miestach. S každou novou kozmetickou radou budú prichádzať nové a nové príbehy, pochádzajúce zo srdca Liptova

Showing 1–12 of 46 results