Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Show sidebar

Cold therapy Eukalyptus vankúšový spray Primavera 30ml

8.65
Vonná kompozícia Cold therapy spája uvoľňujúce a prehrievajúce vlastnosti 100% bio éterických olejov z eukalyptu, eukalyptus radiata, tymiánu, Myrta a Levandule lekárskej. Použitie: Na prečistenie vzduchu v miestnosti. Nastriekajte na vankúš alebo priamo na vreckovku, ako prvá pomoc pri silnej nádche. Neodporúčame pre deti mladšie ako 6 rokov a pri astme.

Darčekový set s 2 x Airspray INDIAN SUNRISE & SUNSET

10.95
Dve kvetinovo-svieže vône očaria svojim exotickým dotykom. Zažite zmyselný svet Indie na úsvite a za súmraku. Indian Sunrise zo zelenej mandarinky bio, kvetu magnólie a vanilkového extraktu bio. Indian Sunset s jazmínovým, bergamotovým a benzoin Siam bio éterickým olejom. Obsah: BioAirspray "Indian Sunrise" 20 ml a BioAirspray "Indian Sunset" 20 ml

Osviežovač vzduchu – ‘Anjeli’ Primavera 30ml

7.80
100 % prírodný osviežujúci spray s Bio éterickými olejmi, k prečisteniu vzduchu v miestnosti. Bez syntetických látok. Sladká hrejivá vôňa, obsahuje Mimózu, Pomaranč a Geránium.

Osviežovač vzduchu – ‘Bollywood’ Primavera 30ml

8.95
Exotické kvetinové vône s tónami citrusov, jazmínu, orientálneho korenia a lesov, vás v okamihu prenesú do sveta Indie. Vhodné pre vstup / chodbu, obývacie a pracovné priestory, auto, detskú izbu, pri upratovaní navodí tú správnu atmosféru... Profil vône: kvetinový, exotický Téma vône: harmonizujúca, zmyselná

Osviežovač vzduchu – ‘Dobrá nálada’ Primavera 30ml

6.70
100 % prírodný osviežujúci spray s Bio éterickými olejmi, k prečisteniu vzduchu v miestnosti. Bez syntetických látok. Exotická ovocná vôňa, obsahuje Pomaranč, Limetku a Orchideu.

Osviežovač vzduchu – ‘Harmónia’ Primavera 30ml

7.80
100 % prírodný osviežujúci spray s Bio éterickými olejmi, k prečisteniu vzduchu v miestnosti. Bez syntetických látok. Svieža kvetinová vôňa, obsahuje Pomaranč, Ružu a Geránium.

Osviežovač vzduchu – ‘Hviezdny sen’ Primavera 30 ml

8.50
Teplá, vianočná, korenistá vôňa je kompozíciou plnou ovocia a vôňou pomaranča, škorice a grapefruitu. Použitie: Jednoducho nastriekajte do priestoru či na bytové textílie a relaxujte. Ingrediencie: Zmes 100% prírodných éterických olejov bio, alkohol bio

Osviežovač vzduchu – ‘Kozmické Chi’ Primavera 30ml

7.80
100 % prírodný osviežujúci spray s Bio éterickými olejmi, k prečisteniu vzduchu v miestnosti. Bez syntetických látok. Jemná ovocná vôňa, obsahuje Bergamot, Pomaranč, Litseu a Červenú Mandarinku.

Osviežovač vzduchu – ‘Med a Kamilky’ Primavera 30ml

8.90
Zmes harmančeka, medu a vanilky je jemná ako babičkina náruč. Sladká ukľudňujúca vôňa vás na chvíľu unesie do ríše hrejivého bezpečia. Vôňa utišuje myseľ a prináša vnútorný pokoj. Prírodné osviežovače vzduchu Primavera obsahujú len éterické oleje v bio kvalite, vodu a bio alkohol. Sú šetrnou a zdravou alternatívou pre vašu domácnosť. Profil vône: sladká, upokojujúca Účinky: Med upokojuje, harmonizuje a dodáva pocit bezpečia. Marocký harmanček upokojuje a zbavuje od vnútorného napätia. Použitie: spálne a detské izby Nikdy nepoužívajte na pokožku a chráňte oči.

Osviežovač vzduchu – ‘Škorica a Hviezdy’ Primavera 30 ml

8.50
Ovocná - škoricová vôňa, plná vianočnej pohody. Škorica s pomarančom a extraktom Tonky tvoria harmonickú sviatočnú vôňu. Vhodná pre chladné ročné obdobie. Použitie: Jednoducho nastriekajte do priestoru či na bytové textílie a relaxujte. Zmes 100% prírodných éterických olejov bio, alkohol bio

Osviežovač vzduchu – ‘Vesele Vianoce’ Primavera 30 ml

8.50
 Sviatočná vonná zmes zo sladkej Mandarinky, hrejivej Tonky, sviežej vône Bielej jedle Vám prevonia domov či pracovisko.

Nalaďte sa na vianočné nôtu!

Použitie:  Jednoducho nastriekajte do priestoru či na bytové textílie a relaxujte.


Ingrediencie:  Zmes 100% prírodných éterických olejov bio, alkohol bio.

 

Objem: 30 ml

Osviežovač vzduchu – ‘Zimná rozprávka’ Primavera 30 ml

8.50
Prírodná zmes esenciálnych olejov z pomaranča, mandarinky, kardamonu a vanilky. Prehreje a preteplí pocit domova. Zmes 100% prírodných éterických olejov bio, alkohol bio. Použitie: Jednoducho nastriekajte do priestoru či na bytové textílie a relaxujte.