Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar

Krém na opaľovanie pre deti SPF50+ Alga Maris

17.6022.75
V letných dňoch aj detská pokožka potrebuje ochranu a dokonalú starostlivosť pre lúčmi horúceho slnka. Pokožka detí vplyvom slnka je vystavená oveľa väčšiemu riziku ako tá dospelá, keďže detská pokožka nemá dokonale vyvinutý ochranný mechanizmus. Krém na opaľovanie s ochranným faktorom SPF 50 je výnimočne určený pre deti. Dokonale chráni veľmi citlivú detskú pokožku a silne ju hydratuje. Je čisto prírodného pôvodu bez akýchkoľvek parfémov, spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria detskej kozmetiky a jeho zloženie znižuje riziko vzniku alergií. Je vysoko odolný voči vode a má jemnú konzistenciu, čo zabezpečuje rýchle vstrebávanie do pokožky a nezanecháva tak lepkavý efekt. Detskej pokožke zabezpečuje veľmi vysokú ochranu nielen pre priamymi slnečnými lúčmi, ale aj pre UVA/UVB lúčmi.
Zloženie: Olea euroapea leaf extract* - titanium dioxide - craprylic/capric triglyceride - cera flava* - isopropyl palmitate - glycerin - dicaprylyl carbonate - octyldodecanol - lauryl glucoside/polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate/glycerin - polyhydroxystaric acid - zinc oxide - sorbitol - acacia decurrens/jojoba/sunflower seed wax/polyglyceryl - 3 esters - cethyl alcohol - gelidium sesquipedale extract - maris aqua - potassium olivoyl pca - carboxymethylcellulose - alumina - stearic acid - citric acid - sodium benzoate - sodium hydroxide - potassium sorbate.

Krém proti zapareninám Baby Senstitiv Lavera 50ml

3.00
S BIO pupalkou a BIO zinkom Krém proti zapareninám so zinkom a bio olejmi zo štyroch bylín pokožku upokojujú a vytvárajú upokojujúci ochranný film, ktorý chráni problematickú oblasť plienok proti vlhkosti a bolesti. Špeciálne nedráždivé zloženie bez vône, farbív a konzervačných látok. Bio pupalkový olej: Podporuje prirodzenú regeneráciu pleťových buniek vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín a dôležitých živín. Zinok: Upokojuje podráždenie a poskytuje spoľahlivú ochranu.

Ochranný pleťový a telový krém Baby Sensitiv Lavera 75ml

5.00
S BIO pupalkou a bambuckým maslom Chráni citlivú pokožku detí a dojčiat pred stratou hydratácie. Vysoko kvalitné bio oleje sa intenzívne starajú a vyživujú. Špeciálne upokojujúce zloženie chráni pokožku pred podráždením a škodlivými vonkajšími vplyvmi. Ochranný krém sa ľahko roztiera a vstrebáva. Špeciálne nedráždivé zloženie bez vône, farbív a konzervačných látok.